EN

Autonomně uzamykatelná branka

Interaktivní prvky BOZP

Dynamické uzamčení branky

Systém ALIS Shield nabízí výrazné zvýšení bezpečnosti chodců při přecházení logistických tras v integraci s průmyslovými brankami. V rámci bezdrátové UWB technologie dochází k magnetickému uzamčení branky o síle 900 N v momentě detekce VZV v kritické zóně. Výhodou UWB technologie je detekce manipulační techniky i v nepřehledných místech (zatáčky, regály a skladovací prostory), a to až na vzdálenost 40 metrů.

Group 25094
Interaktivní systém průmyslových bariér.
Group 25093
Zvýšená ochrana chodců.
inovativní bezpečnostní branka

Propojitelnost s LED technologií

Variabilita systému umožňuje doplnění o LED projekci. Nejčastějším příkladem použití je propojení s tzv. chytrou interaktivní křižovatkou pro chodce. Dle stupně nebezpečí (přijíždějící manipulační techniky) je v rámci křižovatky přepínán symbol přechodu pro chodce vs. varovný, nebo STOP symbol. Zároveň dochází k automatickému uzamčení branky. Pro dosažení maximálního zvýšení bezpečnosti v kritickém místě lze systém povýšit o zónové zpomalení rychlosti VZV.

magneticky uzamykatelná branka

Propojitelné s LED světelnou projekcí křižovatky pro chodce.

LED světelné značení

Instalace na klíč

Stand-alone řešení

Systém automatického uzamčení je tzv. Stand-alone řešení, které je možné integrovat do již zabudovaných bezpečnostních branek (bez ohledu na jejiž výrobce), nebo v rámci kompletní instalace průmyslových zábran. Řešení je dodáváno ve dvou variantách – magnetický zámek / magnetický zámek s RGB majákem.

Systém je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

Automaticky uzamykatelná branka

Poptáváte inovativní BOZP řešení?

Ozvěte se mi a rád Vám poradím.

+420 734 256 609 stencel@aledo.cz
jstencel_2

Bc. Jiří Štencel

Division manager